Productomschrijving
Momenteel genieten overflow spa’s grote aandacht. Zo plaatsen wij overloopspa’s van Europese kwaliteit die garant staan voor kwaliteit en duurzaamheid. Spa Industries neemt namelijk graag het voortouw voor het technisch ontwerp met gevoel voor esthetiek en realisatie en: met oog voor verrassende en bijzondere details.
Het ontwerp van de overflow spa schept een buitengewone ambiance, het zachtjes overlopende water houdt het spawater altijd op niveau en is daardoor bijzonder uitnodigend. Hiermee realiseert u een luxe en professionele hotelspa bij u thuis.
Met sfeervolle onderwaterverlichting en 3 krachtige pompen sluit de Acapulco naadloos aan voor een rustig relaxmoment voor uzelf. Of geef eens een groot tuinfeest met familie en vrienden.
Specificaties
Kuipmateriaal | POLI-MAX™ (PU) versterkt acryl (6,3 mm) |
---|---|
Kuipkleuren | Cameo, Cinnabar, Pearl White, Sterling Silver, Storm clouds, Tranquility, Tuscan sun |
Kleur omkasting | Nee |
Lengte van de spa | 240 cm |
Breedte van de spa | 240 cm |
Hoogte van de spa | 91 cm |
Aantal personen |
![]() |
Aantal zitplaatsen |
![]() |
Aantal ligplaatsen |
![]() |
Water inhoud | 1470 liter |
Netto gewicht | 250 kg |
Elektrische aansluiting | 1 x 32 A (230V/50Hz) minimaal, 3 x 16 A (230V/400V/50Hz) optimaal |
Aantal water jets |
![]() |
Aantal air jets |
![]() |
Pompen | 3 × 2 HP 1 snelheid |
Verwarming | 3 kW |
Besturingssysteem | Balboa TP800 (buiten de spa) |
Hoofdsteunen | 0 |
Spa producteigenschappen |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Extra informatie | Silent™ hot air blower |
Garantietermijn | 10 jaar garantie op de spa kuip, 7 jaar garantie op de kuipwand, 3 jaar garantie op het kabinet, 3 jaar garantie op het leidingwerk, 3 jaar garantie op de elektronica |
Wat klanten van ons vinden
De laatste 5 klantbeoordelingen
02-10-2020 10:28:39
Yvonne

Spacover op maat gemaakt
Hai Marie,
Hebben gisteren de cover opgehaald. Net even erop gedaan ziet er netjes uit.
Hele verbetering ook mooie kleur. Blij mee.
Gr Yvonne
02-10-2020 10:25:26
Harold M.

Het wachten waard
Beste Lotte,
De cover is geleverd. Hij ziet er prachtig uit, en past goed.
Harold
23-08-2020 11:38:12
Dirk

E3D fiber filtervulling voor(opblaasbare) spa's
"Na vele filterprobleem meldingen E90 vanaf het eerste gebruik van onze Intex opblaasbare Spa zochten we een alternatief en gebruiken we nu deze filtervulling. Geen foutmelding meer gehad en na zo'n 5 weken gebruik hebben we de eerste bolletjes vervangen. De bolletjes zijn eenvoudig uit te wassen onder de kraan dus die kunnen we vermoedelijk volgend jaar weer gebruiken.
De Intex filters zullen als verdienmodel fungeren en dat mag maar nagenoeg iedere dag het filter vervangen ging ons te ver. Zeer content met deze oplossing, absolute aanrader!"
Mvg, Dirk
03-08-2020 10:47:07
Jan N. Kossen

Spa Cover
Beste Rens,
Thuis gekomen meteen de nieuwe cover op de Spa gezet. Past als gegoten (door mij goed opgemeten).
31-07-2020 17:22:54
Dirk

Beter dan de originele intex filters
Nadat de 1e zending helaas misging nu ruim 2 weken in gebruik en geen gezeur meer met de E90 melding die ik bij de standaard filters steeds kreeg.
Tot dusver zeer tevreden, aanrader.